Dzień otwarty MARAT

Dzień otwarty MARAT

Po przerwie i to prawie dwuletniej, ruszyły nasze Dni Otwarte. Nowy program spotkania wywołał spore zainteresowanie wśród klientów. Było to dla nas miłym zaskoczeniem.

Dni Otwarte MARAT to czas kiedy razem z klientami i naszymi gośćmi rozmawiamy o naszej szerokiej ofercie oraz o korzyściach współpracy i budowania dobrych relacji biznesowych. Spotkanie uświetnili nasi Goście Specjalni: Marcin Habało i Piotr Król reprezentując NORD Drivesystems oraz Alexandre Barboukov, który jest przedstawicielem TSUBAKI. Przedstawili oni swoje oferty profesjonalnych rozwiązań dla przemysłu z uwzględnieniem ich energooszczędności i wykorzystania wielu elementów nowoczesnych technologii, które dają możliwości realizowania nawet bardzo wyszukanych potrzeb klientów. Spotkanie w ramach Dni Otwartych Marat to dobry czas na poznanie naszej oferty, zapoznanie się z nowymi obszarami działalności oraz wykonanymi realizacjami. Ponadto to czas miłych, wspólnych rozmów jak i zaskakującego zakończenia całodziennego spotkania. Dlatego już teraz zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach.

Czas przygotowań Dnia Otwartego spowodował powstanie niemałych emocji. Jednak nasza ekipa organizatorów w składzie: Bożena Skłodowska i Jacek Godziek wszystko precyzyjnie zaplanowała i zrealizowała. Całość prac organizacyjnych miała pozytywny wynik, również dzięki zespołowi zaangażowanych ludzi. Docenili to nasi klienci, pozytywnie oceniając obecne spotkanie.

Dziękujemy wszystkim za udział i już zapraszamy na kolejne terminy, o których poinformujemy w naszych kanałach Social Media.