EKO MARAT 2022

GRUPA MARAT

To już ten czas, to już ten moment, kiedy to oficjalnie informujemy, że rok 2022 w MARAT będzie stał pod znakiem ekologii!

I nie są to tylko puste słowa – bynajmniej! W związku z tym, że bierzemy odpowiedzialność za naszą planetę i zależy nam na przyszłych pokoleniach postanowiliśmy, że w roku 2022 mocno zaakcentujemy znaczenie ekologii w codziennym funkcjonowaniu Grupy MARAT. Ale to nie wszystko! Wiele już się dzieje, ale wiele jest też do zrobienia, o czym najlepiej wiedzą pracownicy MARAT.

To właśnie oni są kopalnią wiedzy i pomysłów, dlatego rozpisaliśmy konkurs, w którym to Pracownicy Spółki mogli zgłaszać swoje pomysły w 3 kategoriach:

  • Pomysł – co zrobić, aby MARAT był jeszcze bardziej EKO.
  • Grafika – znak, który pokaże, że ekologia jest dla nas ważna.
  • Hasło – które będzie z nami przez cały kolejny rok i być może dłużej.

Konkurs trwał do 31 października, a jury złożone z Właściciela i Zarządu wyłoniło zwycięzców oraz nagrodziło ich pomysły.

Jakie pomysły / grafiki i hasła zostały wdrożone? Efekty zaprezentujemy już wkrótce. Możecie spodziewać się także wielu nowości w 2022 roku. Warto zatem być z nami na bieżąco i wspólnie kształtować świadomość ekologiczną i produktową.

Zatem… szczegóły wkrótce! To będzie rewolucja – obiecujemy! 🙂