Global Partnership Program – GPP 21 “Stronger Together“

Grupa MARAT, jako autoryzowany dystrybutor produktów Atlas Copco, została zaproszona przez szwedzkiego producenta, do wzięcia udziału w programie GPP 21 – Global Partnership Program.

O tym, na czym polega  Program, mówi Wojciech Sęk – Sales Team Leader General Industry Poland:  Dystrybucja ma kluczowe znaczenie dla naszej ekspansji rynku i jest ważnym filarem strategii, którą realizujemy, a mianowicie „drogi do rynku”. Program GPP21 ma na celu rozwijanie naszej sieci partnerów handlowych i zarządzania nią tak, aby osoby na każdym szczeblu drabiny sprzedażowo- zakupowej, zawsze czuły się wygranymi.

Zatem misją programu jest zapewnienie zrównoważonego rozwoju zarówno naszym partnerom handlowym, jak i samej marce Atlas Copco, dzięki zwiększeniu lojalności klientów końcowych.

Cały program opieramy o 6 strategicznych filarów: struktura, zakres i planowanie, kompetencje, cyfrowe możliwości, lojalność, zarządzanie wydajnością. Program zakłada główny rozwój współpracy partnerskiej na poziomie tych 6 płaszczyzn.

Dlaczego MARAT?

Wojciech Sęk: Od wielu lat współpracujemy z Grupą MARAT w zakresie kompleksowej dystrybucji i serwisu nakrętek hydraulicznych oraz hydraulicznych napinaczy śrub. Biorąc pod uwagę dynamicznie rozwijającą się współpracę obu firm, a także naszą szeroką ofertę produktową postanowiliśmy zaprosić MARAT do programu GPP 21, aby po pierwsze MARAT wyspecjalizował się w dystrybucji produktów Techniki Przemysłowej Atlas Copco jak: narzędzia i rozwiązania montażowe, rozwiązania do kontroli jakości połączeń śrubowych wraz z akcesoriami oraz narzędzia obróbcze. Po drugie widzimy ogromny potencjał spółki MARAT, który w naszym odczuciu może przekuć się na znaczące efekty sprzedażowe i zwiększenie świadomości i wiedzy klienta końcowego.

Dla MARAT współpraca z Atlas Copco to szansa na poszerzenie wachlarza produktów oraz kompetencji:

Cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni przez Atlas Copco do wzięcia udziału w programie. To dla nas okazja do poszerzenia zakresu naszych kompetencji i wiedzy ale z drugiej strony do zbudowania jeszcze lepszych relacji z samym producentem. Produkty Atlas Copco cieszą się ogromną renomą, jakością najwyższej klasy i zaawansowaniem technologicznym. Między innymi dlatego chcąc rozwinąć się zarówno pod kątem oferowanego asortymentu, jak również otrzymując wsparcie w postaci szkoleń i zdobywania wiedzy niezbędnej do profesjonalnego doradztwa klientowi, chętnie przystąpiliśmy do programu GPP21 – Jan Kurda, Dyrektor ds. Rozwoju w Grupie MARAT.

Zapraszamy do kontaktu, aby poznać zarówno markę Atlas Copco, jak również wachlarz oferowanych produktów.

Kontakt:
https://grupamarat.pl/oferta-handlowa/
m.maroszek@grupamarat.pl
tel. +48 668 134 298

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *