Lambda – zaawansowany łańcuch Tsubaki

Tsubaki to japoński producent przemysłowych napędów łańcuchowych. Jest on dostawcą łańcuchów przemysłowych wielkogabarytowych, łańcuchów przenośnikowych jak i szerokiej gamy komponentów oraz urządzeń mocujących, będąc w tych obszarach światowym liderem.

Najważniejsze – środowisko!

Grupa Tsubaki działa tak, aby dbać o środowisko naturalne oraz zredukować swój wpływ na jego funkcjonowanie. Dzieje się tak, dzięki rozwojowi wydajności produkcji.
Grupa Tsubaki przoduje w rozwoju przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Ekologiczne produkty pomagają klientom zredukować zużycie energii oraz usprawnić ekonomiczne aspekty działania.

Łańcuch Lambda – przyjazny środowisku

Nowa generacja łańcuchów bezobsługowych Tsubaki – Lambda Od 1917 roku Tsubakimoto Chain Company dostarcza łańcuchy o najwyższej jakości. Będąc światowym liderem w innowacjach, Tsubaki jest pierwszym producentem na świecie, który w1988 roku wprowadził łańcuch bezobsługowy.
Łańcuch Lambda jest idealny do pracy w środowisku, gdzie smarowanie jest trudne, niemożliwe lub niezalecane. Typowe zastosowanie można znaleźć tam, gdzie wymaga się czystego środowiska pracy (Np. przemysł spożywczy, opakowaniowy) oraz tam, gdzie występuje zanieczyszczenie wynikające z zapylenia (Np. obróbka drewna, przemysł papierniczy).
Tsubaki ma przyjemność z dumą zaprezentować piątą generację najwyższej jakości łańcuchów bezobsługowych Lambda w normie BS/DIN.

Cechy łańcucha

1) Zaimpregnowana olejem spiekana tuleja Mikroskopijne pory pełnej tulejki są wypełniane olejem o wysokiej jakości. Ulepszona tuleja pozwala na zwiększenie żywotności o 50%.
2) Sworzeń ze specjalną powłoka Specjalna powłoka na powierzchni sworznia umożliwia długotrwałe wewnętrzne smarowanie.
3) Centralne zagłębienie w zakuciu Jedyne w swoim rodzaju centralne zagłębienie umożliwia łatwe rozpinanie łańcucha, natomiast wypustki na zakuciu identyfikują obrócenie się sworznia.
4) Ring Coin Opatentowane rozwiązanie Ring Coin w złączce łańcucha, zapewnia pracę zgodnie z pełną wartością wytrzymałości.

Wpis powstał na bazie materiałów firmy Tsubaki