Leadwell

 

Leadwell to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży produkcji obrabiarek sterowanych CNC. Zaczynając z siedmioma pracownikami w 1980, 40 lat później ma ich ponad 300. W tym ponad 60 agentów i 50 tysięcy maszyn pracujących w zakładach produkcyjnych na całym świecie. Obrabiarki Leadwell wyróżniają się wysoką jakością wykonania, energooszczędnością, niezawodną pracą oraz uznaną przez użytkowników wydajnością pracy.

Automatyzacja realizowanych pozwala na precyzyjną, seryjną i praktycznie bezobsługową obróbkę skrawaniem skomplikowanych geometrycznie części maszyn. Oferta Leadwell zawiera szeroką propozycję obrabiarek spełniających potrzeby najbardziej wymagających klientów wielu branż.

Centra obróbcze 3-osiowe, 5-osiowe pracujące w układzie pionowym lub poziomym, centra tokarskie z dwoma wrzecionami to wybrane propozycje produkowanych typów maszyn.

Każda z maszyn jest zaprojektowana tak, aby wykorzystując zabudowaną unikalną i elastyczną konfigurację wraz z odpowiednio dobranym wyposażeniem można zrealizować potrzeby produkcyjne każdego klienta. Produkty Leadwell znajdują zastosowanie w produkcji części zamiennych w branżach: automotive, lotniczej, medycznej jak i militarnego.

Leadwell nieustannie patrzy w przyszłość w poszukiwaniu nowych rozwiązań, wyznaczając branżowe trendy. Pracownicy Leadwell wykonują swoje zadania z zachowaniem szczególnej odpowiedzialności społecznej, dbając o środowisko oraz ograniczając emisję szkodliwych związków i zanieczyszczeń w całym procsie procesu produkcji.

Marat Sp. z o.o. oddziała JAFO w Jarocinie został oficjalnym dystrybutorem maszyn znanej na całym świecie Tajwańskiej marki Leadwell.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Leadwell’a: https://www.leadwell.com.tw/ oraz kontaktów.

Osoba do kontaktu – Tomasz Piętka 519-802-768

 

Marat Leadwell T-7T2SMY
Marat Leadwell 40-IL
Marat Leadwell LTC
Marat Leadwell NV
Marat Leadwell IT