Narzędzia TSUBAKI Chain Wear Indicator

Tsubaki to japoński producent elementów przeniesienia napędu najwyższej jakości oraz lider w produkcji łańcuchów rolkowo-sworzniowych.

Narzędzia Tsubak Chain Wear Indicator (CWI) zaprojektowane zostały w taki sposób, aby mierzyć zużycie łańcuchów rolkowo-sworzniowych oraz wskazać krytyczny punkt informujący użytkownika o konieczności wymiany. Solidne wykonanie wskaźników z najwyższej jakości materiałów oraz odporność na korozję gwarantują powtarzalność pomiarów. Narzędzia dostępne są dla łańcuchów w standardzie BS or ANSI.

Skrzynka Tsubaki CWI zawiera w zestawie pięć wskaźników, dla rozmiarów RF06B do RS16B w standardzie BS lub w ANSI od RS35 do RS80, oraz specjalną linijkę, dzięki której można sprawdzić rozmiar łańcucha (szerokość wewnętrzna oraz średnica rolki)

Dostępny jest nowy model wskaźnika (indywidualne dla większych rozmiarów, w standardzie BS dostępny jest dla łańcuchów od RS20B-RS48B oraz wskaźnika ANSI dla rozmiarów od RS100-RS240.

W tych rozmiarach możliwy jest zakup pojedynńczych narzędzi. Więcej informacji na stronie: https://tsubaki.eu/products/chain/tools/chain-wear-indicator/ oraz https://tsubaki.eu/news/2018/10/tsubaki-chain-wear-indicators-now-available-in-large-sizes/

Sprawdź kompleksowe rozwiązania dla przemysłu: www.tsubaki.eu 

Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, w przypadku zainteresowania Chain Wear Indicator Tel. +48 668 134 298

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *