Wymiana łożysk maszyny wyciągowej szybu w zakładzie górniczym

Wymiana łożysk maszyny wyciągowej szybu w zakładzie górniczym Wymiana łożysk maszyny wyciągowej szybu w zakładzie górniczym Zespół naszych specjalistów z zakresu techniki łożyskowej zakończył realizację kolejnego zadania wymiany łożysk w maszynie wyciągowej szybu wydobywczego, jednego z największych zakładów górniczych w Polsce. Zrealizowane zadanie wymagało wykonania operacji demontażu i montażu dwóch wirników o wadze ponad 22 […]

Wymiana łożysk maszyny wyciągowej szybu w zakładzie górniczym

Wymiana łożysk maszyny wyciągowej szybu w zakładzie górniczym

Zespół naszych specjalistów z zakresu techniki łożyskowej zakończył realizację kolejnego zadania wymiany łożysk w maszynie wyciągowej szybu wydobywczego, jednego z największych zakładów górniczych w Polsce. Zrealizowane zadanie wymagało wykonania operacji demontażu i montażu dwóch wirników o wadze ponad 22 tony każdy oraz dwurzędowych łożysk baryłkowych o średnicy pierścienia wewnętrznego 670 mm. Dostawcą łożysk był koncern SKF, którego wiodącym partnerem w Polsce jest MARAT. Dodatkowo wykonano niezbędne pomiary w trakcie operacji obsługi montowanych węzłów łożyskowych oraz w czasie uruchamiania gotowej maszyny wyciągowej.
Zespołowi gratulujemy sprawnej realizacji, a zainteresowanych zapraszamy do kontaktów w celu omówienia szczegółów potencjalnych zamówień.

Realizacja projektu: 11.2016