Przenośnik taśmowy płaski MPT B-1000

Przenośnik taśmowy płaski MPT B-1000 Dla dużego zakładu produkcyjnego z branży chemicznej dostarczono nowy przenośnik taśmowy. W MARAT wykonano pełny projekt techniczny wraz z dokumentacją wykonawczą Na podstawie dokumentacji technicznej wykonanej we własnym biurze konstrukcyjnym zrealizowano produkcję i montaż zespołów urządzenia. Podstawowe parametry przenośnika to: szerokość taśmy – 1000 mm prędkość przesuwu taśmy – 0,5 […]

Przenośnik taśmowy płaski MPT B-1000

Dla dużego zakładu produkcyjnego z branży chemicznej dostarczono nowy przenośnik taśmowy. W MARAT wykonano pełny projekt techniczny wraz z dokumentacją wykonawczą Na podstawie dokumentacji technicznej wykonanej we własnym biurze konstrukcyjnym zrealizowano produkcję i montaż zespołów urządzenia.

Podstawowe parametry przenośnika to:

  • szerokość taśmy – 1000 mm
  • prędkość przesuwu taśmy – 0,5 m/s
  • napęd – motoreduktor o mocy 7,5 kW
  • masa przenośnika – 3.583 kg
  • długość robocza – 14 m

Wraz z przedstawicielami klienta wykonano próby ruchowe, które pozytywnie podsumowały odbiór końcowy. Gotowy przenośnik przekazano do pracy w zakładzie produkcyjnym Klienta.
Zapraszamy do zapoznania się z załączonym materiałem. W przypadku zaistnienia potrzeby MARAT jest gotowy do kompleksowej realizacji Państwa zleceń.