Sklep online MARAT – kompleksowość i szeroka oferta

sklep online marat

Kompleksowość to obecnie jeden z najbardziej poszukiwanych przez klientów modeli współpracy biznesowej. Potrzeby rynkowe pokazują, że należy wychodzić tym oczekiwaniom naprzeciw poprzez budowanie właściwej oferty handlowej, pakietów wartości dodanej, nowoczesnych i skutecznych narzędzi współpracy. Takie podejście to strategia realizowana od lat przez firmę Marat, z całkowicie polskim kapitałem. To recepta, aby być krok przed konkurencją po to, aby spełniać najbardziej wymagające potrzeby klientów.

Światowe marki w jednym miejscu

Szeroka oferta produktowa Maratu – znajduje odzwierciedlenie w pozycjach katalogowych sklepu online. Oferta zawiera m.in. elementy przeniesienia napędu, łożyska, technikę liniową i wiele więcej – dzięki takiemu bogatemu zatowarowaniu,  klient w jednym miejscu może nabyć niezbędne komponenty potrzebne do przeprowadzenia remontu lub na potrzeby produkcji

Dostępność produktów, czyli wszystko w jednym miejscu oraz sprawna logistyka

Własne centrum magazynowo-logistyczne w elastyczny sposób realizuje dostawy w oparciu o własny tabor transportowy oraz współpracę z uznanymi operatorami logistycznymi. Centrum logistyczne to również rozbudowane zaplecze techniczne. Konfekcjonowane tam pasy i łańcuchy napędowe, elementy techniki liniowej oraz modyfikacje innych produktów-  pozwalają zaspokoić indywidualne potrzeby wszystkich klientów.

Działalność w Polsce i na całym świecie

Zespół inżynierów produktowych z wiedzą i doświadczeniem dociera do klientów w całej Polsce, jak i poza jej granicami. Dodatkowo produkty z oferty MARAT również dystrybuowane są na terenie praktycznie całego świata.

Platforma e-commerce firmy Marat wychodzi naprzeciw potrzebom rynku, jest oknem na świat dla zasobów magazynowych oraz pozwala składać zamówienia przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę. Oparta jest o jasne informacje, proste komunikaty, fachową wiedzę i intuicyjną nawigację, oraz prowadzi klienta za rękę przez cały proces zakupowy.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu MARAT www.sklep.grupamarat.pl