Środki smarne i chłodziwa Rocol

MARAT posiada szeroką ofertę produktów dystrybucyjnych dedykowanych dla przemysłu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że MARAT jest autoryzowanym dystrybutorem specjalistycznych środków smarnych do zastosowań przemysłowych firmy Rocol.

Rocol to przede wszystkim zaawansowane technicznie środki smarne opracowane przez chemików i inżynierów w celu spełnienia potrzeb klientów. Produkty przedłużają żywotność elementów, zmniejszają częstotliwość smarowania oraz ograniczają liczbę przestojów 👌💪👍

Firma ROCOL przedstawia jedną z najszerszych w branży ofertę wysokowydajnych produktów do smarowania i konserwacji. Doświadczenie firmy sprawia, że zaawansowana technologia Rocol utrzymuje sprzęt klientów zgodnie z najbardziej wymagającymi normami zapewniając wydajność i skuteczność produkcji. Produkty Rocol przeznaczone są do wielu różnych zastosowań i dobierane są odpowiednio po analizie takich czynników jak koszty życia produktu, możliwość poprawy średniego czasu między awariami (MTBF) oraz całkowity koszt posiadania (TCO) programu konserwacji środkami smarnymi.

Co niezwykle istotne, dedykowane laboratoria prowadzą badania zgodnie z normami ISO, ASTM oraz IP (Institute of Petroleum), dzięki czemu można mieć pewność, że produkty są najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą smarów i chłodziw firmy Rocol

Zapraszamy także do kontaktu bezpośredniego w celu zadania pytań bądź poznania szczegółów: 668 134 225 | r.witek@grupamarat.pl