Suwnice i żurawie

Suwnice i żurawie to ważne i odpowiedzialne urządzenia w procesach produkcyjnych wszystkich zakładów wytwórczych. Główne zadania tych urządzeń to transport elementów pomiędzy operacjami technologicznymi.

DORADZTWO

Produkcja, dostawa i uruchomienie suwnicy to wielowątkowy proces wymagający od wytwórcy doświadczenia, przygotowanego zaplecza jak i profesjonalnego zespołu pracowników. Wybierając zatem wykonawcę dla projektu „suwnica” warto zwrócić uwagę na szereg różnych kwestii, które w istotny sposób mogą w przyszłości wpłynąć na jakość pracy zakładu.

Z naszych doświadczeń wynika, że część klientów zwraca uwagę tylko na wybrane elementy dostawy czy modernizacji suwnic. Jako MARAT doradzamy rozwiązania, które  są optymalne dla Waszego biznesu. Analizujemy potrzeby techniczne oraz niezbędne koszty do realizacji projektów. Dbamy o pełne zadowolenie klienta.

Właśnie dlatego tak ważne jest, aby wybrany dostawca usługi potrafił w sposób kompetentny i profesjonalny ocenić realne potrzeby i zasugerować odpowiednie rozwiązania. Zatem kompleksowe podejście do klienta to klucz do sukcesu i zarazem to, co wyróżnia Marat jako markę.

WIZJA LOKALNA

Większość projektów rozpoczynamy realizować od wizji lokalnej w obiektach klienta. Trudno sobie wyobrazić sytuację, w której to dobiera się rozwiązania bez takiej wizji, ponieważ to właśnie fachowego doradztwa klienci oczekują najbardziej. Obraz rozwiązań kształtuje się często w toku rozmowy, dlatego tylko doświadczony zespół jest w stanie realnie ocenić stan faktyczny, możliwości i zapotrzebowanie.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Mając w swoich strukturach specjalistów, inżynierów i konstruktorów, Marat ma możliwości zrealizować kompleksowe projekty suwnic lub też innych urządzeń transportu bliskiego.

– PROJEKT: wykonujemy realizacje suwnic na podstawie projektu dostarczonego przez klienta bądź na podstawie dokumentacji opracowanej przez naszych konstruktorów, oczywiście po wykonaniu wizji lokalnej i po rozmowie z klientem.

– PRODUKCJA: wykonujemy urządzenia w naszym zakładzie produkcyjnym z wykorzystaniem własnego parku maszyn.

– LOGISTYKA: gotowe konstrukcje, układy elektryczne, akcesoria dowozimy wprost do obiektów klienta.

– MONTAŻ: montujemy wykonane suwnice zgodnie z wykonanym wcześniej rozpoznaniem.

– URUCHOMIENIE: po zamontowaniu dokonujemy uruchomienia suwnic.

– ODBIORY: jeśli istnieje taka potrzeba, możemy również przygotować odbiór zamówionych suwnic przez UDT

– REMONTY: wykonujemy także remonty i MODERNIZACJE już funkcjonujących suwnic, które wymagają napraw i udoskonaleń.

– dodatkowo oferujemy także różne USŁUGI – jak rektyfikacja podtorzy lub obliczanie RESURSÓW urządzeń.

Doświadczenie wraz z szerokim wachlarzem możliwości produkcyjnych to zdecydowanie wyróżniki marki Marat. Wykonujemy m.in. suwnice jedno- i dwudźwigarowe o udźwigu do 100 ton i rozpiętości ponad 30 m na podzespołach ustalanych z klientem.  W naszym zakresie znajdują się również suwnice bramowe lub indywidualne projekty suwnic dostosowane do potrzeb odbiorcy.

Prócz suwnic wykonujemy także torowiska: szyny, elastyczne mocowanie szyn, profile jezdne belki podsuwnicowe oraz estakady podsuwnicowe i wiele innych.

Zapraszamy do pobrania FOLDERU, w którym znaleźć można więcej informacji na temat usług i rozwiązań z zakresu suwnic i żurawi. Zapraszamy także do zajrzenia w zakładkę SUWNICE I ŻURAWIE na naszej stronie www. Wypełniając prosty formularz doboru suwnicy można szybko zarysować swój zakres potrzeb.

Zapraszamy także do kontaktu w przypadku zainteresowania suwnicami, żurawiami Marat.

Tel.   668134247

Mail. suwnice@grupamarat.pl