Targi SYMAS już wkrótce

W dniach 14-15 października, w Krakowie odbędzie się już 12. edycja Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS 2020.

Na stoisku Marat będzie można zapoznać się z szeroką ofertą dystrybucyjną jak i produkcyjną firmy. Zaprezentujemy także 2 innowacje targowe:
– najnowszy łańcuch TITAN japońskiego producenta TSUBAKI. Łańcuch będzie miał swoją polską premierę właśnie podczas targów SYMAS. Więcej o produkcie Titan przeczytać można na naszym blogu.
– Centrale z systemem szeregowym MODBUS RTU Master + Slave. Innowacja przygotowana została przez firmy Rectus i Pneumax
Dodatkowo zaprezentujemy produkty marek takich jak:
– SKF
– TSUBAKI
– NORD
– RECTUS
– PNEUMAX
– BBC-R
– HIWIN
– OPTIBELT
– ROCOL
I wiele innych.
Przygotowaliśmy także pokazy, ciekawe atrakcje oraz mnóstwo eksponatów. Dodatkowo nasi handlowcy udzielą odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Bezpieczeństwo podczas targów:

Organizator targów zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Więcej na temat ochrony zdrowia podczas targów SYMAS dowiedzieć się można klikając w link.

Serdecznie ZAPRASZAMY na stoisko A10

W przypadku chęci spotkania zapraszamy do kontaktu i rezerwowaniu dla siebie konkretnej godziny. Wystarczy wysłać mail na adres e.godziek@grupamarat.pl – usprawni to komunikację i zaoszczędzi Państwa czas.