Grupa Marat

Jako grupa firm jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową realizację dużych i ambitnych projektów. Wciąż rozwijamy naszą działalność usługową oraz produkcyjną, zapewniamy fachowe doradztwo gwarantujące zwiększenie wydajności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów zakupu i optymalizowaniu zapasów.

 

 

Grupa MARAT to zespół ludzi z pasją rozwoju, ciągłego doskonalenia, różnorodnymi kompetencjami, którzy czerpią radość i satysfakcję z pracy stawiającej wiele wyzwań każdego dnia.

 

 

Nasza misja to kompleksowa obsługa klienta od fazy projektu poprzez produkcję, dostawę, montaż do rozruchu.

Do Grupy MARAT należą firmy uzupełniające się wzajemnie swoimi możliwościami i działaniami.

MARAT Sp. z o.o. – firma założona w 1991 roku. Na prawach autoryzowanego dystrybutora i/lub partnera serwisowego firma oferuje szeroki asortyment wyrobów produkcji: SKF, NORD, NTN SNR, PBF, PTI, TSUBAKI, KRW, HIWIN, OPTIBELT, TAS, LOCTITE. Współpraca z takimi potentatami to gwarancja jakości i motywacja do stałego rozwoju.

Dysponując odpowiednio wyposażonym zapleczem warsztatowym oraz przeszkoloną kadrą techniczną firma uruchomiła w 2001 r. produkcję, montaż i remonty przekładni planetarnych z przeznaczeniem do zabudowy w napędzie przenośnika zgrzebłowego, taśmowego oraz do innego zastosowania w górnictwie i innych gałęziach przemysłu.

Przez wszystkie lata firma konsekwentnie zdobywała rynek, zaopatrując kopalnie, elektrownie, huty oraz fabryki maszyn i urządzeń.

ELROW Sp. z o.o. – firma założona w 2003 roku. Oferta firmy to szeroka gama usług elektromontażowych, usług diagnostycznych oraz serwisowo-konserwacyjnych, a także kompleksowe usługi spawalnicze oraz obróbka metali.

Firma WANAR Sp. z o.o. może się poszczycić ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku sprzedaży węgla oraz zaufaniem Klientów.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie sortymenty węgla, oferujemy odbiór węgla transportem samochodowym lub kolejowym bezpośrednio z Kopalń zrzeszonych w ramach PGG, bądź ze składu opałowego.

Skład Opałowy mieści się w miejscowości Pludry (województwo opolskie) wyposażony jest w wysokiej jakości urządzenia ładujące i ważące, przesiewacz. Lokalizacja punktu pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów transportu przez odbiorców z obszaru: opolskiego, dolnośląskiego i obszaru Polski Północnej.

Na życzenie Klienta, istnieje możliwość dostaw innych materiałów opałowych, takich jak: koks, węgiel brunatny, drewno kominkowe, brykiety oraz węgiel z kopalń Tauron Wydobycie S.A.

Oferujemy zawsze atrakcyjne ceny, ustalone w zależności od cen producenta. Zakup może być realizowany łącznie z usługa transportową.