Konfigurator łańcuchów TSUBAKI

Dobór odpowiedniego łańcucha do swojej aplikacji zazwyczaj przysparza sporo problemów. Mnogość rozwiązań i różnorodność powoduje, że jest to temat, który dla wielu firm jest trudny do przejścia.

Właśnie dlatego, wychodząc naprzeciw swoim klientom firma Tsubaki, której MARAT jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce, stworzyła narzędzie do konfiguracji łańcuchów.

Każdy, kto pracuje z łańcuchem przemysłowym, może teraz zaprojektować swój optymalny łańcuch z zabierakami za pomocą internetowego konfiguratora łańcucha Tsubaki. Dzięki szerokiej gamie opcji projektowania i możliwości eksportu sformatowanych modeli CAD 2D i 3D, konfigurator jest niezbędnym źródłem informacji dla tych, którzy chcą sprecyzować niestandardowe łańcuchy.
 
Konfigurator łańcuchów Tsubaki umożliwia użytkownikom budowanie jednorzędowych łańcuchów z zabierakami BS/DIN i ANSI za pomocą interfejsu „drag&drop”. Typ łańcucha, typ rolki, rozmiar łańcucha, materiał bazowy, długość i powtarzające się sekcje można dostosować, dzięki szerokiej gamie dostępnych zabieraków Tsubaki, aby spełnić wymagania wielu zastosowań.
 
Po ukończeniu niestandardowego projektu łańcucha użytkownicy mogą wygenerować model 3D w konfiguratorze, wybrać i pobrać plik CAD 2D lub 3D w szerokiej gamie formatów, pobrać i wydrukować projekty w formacie PDF lub poprosić o wycenę.
 
Konfigurator dostępny jest w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim, rosyjskim, holenderskim i włoskim.

Do konfiguratora można przejść klikając TUTAJ

Zapraszamy także do sklepu internetowego MARAT, gdzie znaleźć można szeroką gamę rozwiązań TSUBAKI.