MARAT przejął spółkę JAFO

Z dumą informujemy, że z dniem 15 lipca nasza Spółka, tj. MARAT Sp. z o.o. przejęła zarząd nad Jarocińską Fabryką Obrabiarek S.A. w restrukturyzacji. Ta strategiczna inwestycja ma na celu poszerzenie kompetencji MARAT w taki sposób, by zapewnić swoim klientom pełen zakres produktów i usług oraz rozbudować możliwości produkcyjne spółki.

JAFO (Jarocińska Fabryka Obrabiarek), które weszło w skład spółek Grupy MARAT, dostarcza szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu produkcji m.in. frezarek CNC, frezarek konwencjonalnych, maszyn  specjalnych czy wyposażenia oraz części zamiennych. 

JAFO to także usługi z zakresu obróbki metali, takie jak: toczenie, wiercenie, frezowanie, szlifowanie, wytaczanie obróbka uzębień, obróbka cieplna, dłutowanie pionowe, przeciąganie pionowe i poziome, struganie oraz inne w zależności od potrzeb klienta.

Jarocińska spółka zajmuje się także sprzedażą frezarek łożowych firmy Zayer czy tokarek konwencjonalnych firmy ZMM Sliven, Bulgaria.

Podmiot posiada wykwalifikowaną kadrę oraz grupy remontowe, które pozwalają  świadczyć usługi na najwyższym poziomie w zakresach: usług serwisowo – remontowych dla zakładów przemysłowych, usług mechanicznych czy też usług projektowych.

W związku z przejęciem spółki JAFO planowane jest wdrażanie kolejnych usług i ustawiczne poszerzanie oferty, co jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na partnerów biznesowych dostarczających rozwiązania w sposób kompleksowy.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu, w przypadku chęci poznania szczegółów oferty spółki JAFO. Zachęcam do kontaktu ze swoim opiekunem lub bezpośrednio na adres: jafo@grupamarat.pl

Robert Nowak
Prezes MARAT Sp. z o.o.