X Konferencja ‘Szkoła Górnictwa Odkrywkowego’

Grupa Marat. X Konferencja ‘Szkoła Górnictwa Odkrywkowego.

W dniach 4-6 czerwca 2023 roku odbyła się jubileuszowa X edycja konferencji Szkoły Górnictwa Odkrywkowego, która zgromadziła przedstawicieli wielu zakładów górniczych, producentów maszyn oraz naukowców specjalizujących się w analizę zagadnień wydobycia surowców w kopalniach odkrywkowych. Wydarzenie miało miejsce w Wiśle i skupiło się na trzech kluczowych obszarach: bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska oraz maszyn i technologii urabiania surowców.

Dla nas, Grupy Marat jako wieloletniego uczestnika tej prestiżowej konferencji było zaszczytem uczestnictwo w jubileuszowej edycji konferencji. W tym roku wzięliśmy udział w konferencji wspólnie z naszym wieloletnim partnerem NORD Drivesystems. Razem mieliśmy zaszczyt pełnić rolę „Złotego Sponsora.” Nasza prezentacja skupiła się na analizie kosztów napędów w kontekście kompleksowego serwisu maszyn górnictwa odkrywkowego.

Materiał, który zaprezentowaliśmy, cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników konferencji. Dyskusje na jego temat były gorące i owocne, zarówno podczas oficjalnych prelekcji, jak i na stoisku NORD Drivesystems i Grupy Marat. Było to miejsce gdzie prezentowaliśmy szeroką ofertę produktów i usług obydwu spółek.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować profesorowi Zbigniewowi Kasztelewiczowi oraz organizatorom konferencji za możliwość uczestnictwa, wsparcie wydarzenia i okolicznościowe podziękowania, które otrzymaliśmy. To dla nas ogromne wyróżnienie być częścią tego znaczącego spotkania branżowego.

Dla wszystkich zakładów branży górnictwa odkrywkowego kierujemy życzenia sukcesów i zachęcamy do współpracy z NORD Drivesystems i Grupą Marat. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza
i doświadczenie mogą przyczynić się do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników i jeszcze większego bezpieczeństwa w Waszych operacjach górniczych. Razem możemy tworzyć przyszłość tej dynamicznej branży.