Śląski Maraton Rowerowy w Mszanie – wielkie wydarzenie sezonu rowerowego!

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Śląskiego Maratonu Rowerowego w Mszanie przeszła do historii, pozostawiając wspomnienia i niezapomniane emocje. Wzięło w niej udział aż 170 zawodników, w tym pracownicy z Grupy MARAT, którzy pokazali swoją determinację i sportowe umiejętności.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim naszym zawodnikom z Grupy MARAT, którzy stanęli na starcie tego wyjątkowego maratonu. Wasz udział i zaangażowanie są niezwykle inspirujące! Jest to dowód na to, że ciężka praca i determinacja przynoszą rezultaty.

Zawodnicy Grupy Marat: Marek Szatanik, Przemysław Małecki, Andrzej Wisełka, Marcin Kapituła, Lucyna Wagner oraz Jarosław Gładysz, pokazali ‘moc’ na trasie. Ich determinacja i poświęcenie zasługują na ogromne uznanie. Szczególne gratulacje kierujemy do Marcin Kapituła i Lucyny Wagner, którzy zdobyli pierwsze miejsca w swoich kategoriach na dystansie 200 kilometrów. To niesamowite osiągnięcie, które potwierdza ich niezwykłą kondycję i umiejętności. Również Marek Szatanik świetnie się spisał, zajmując bardzo wysokie, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

              Dziękujemy również organizatorom Śląskiego Maratonu Rowerowego w Mszanie. To było niezwykłe wydarzenie, które połączyło pasjonatów kolarstwa z różnych miejsc we wspaniałej atmosferze z profesjonalną organizacją. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. X Śląski Maraton Rowerowy w Mszanie z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.

Wszystkim, którzy wzięli udział i wspierali naszych zawodników, wielkie DZIĘKI! To dla nas ogromne wsparcie i motywacja do dalszego rozwoju.

Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji Śląskiego Maratonu Rowerowego! Będziemy trenować i przygotowywać się, aby znów stanąć na wielkim starcie i walczyć o jeszcze lepsze wyniki w tak prestiżowym wydarzeniu.

Do zobaczenia na trasie Śląskiego Maratonu Rowerowego w Mszanie 💪