Innowacyjne rozwiązania dla zakładów spożywczych: Podsumowanie wyjątkowego seminarium w Kurozwękach

            W dniach 25-26 maja w Kurozwękach zorganizowane zostało seminarium dla branży spożywczej. To spotkanie dedykowane było zakładom produkującym i przetwarzającym żywność na rynek polski jak i poza jego granice. Partnerami naszego seminarium byli: NORD, TSUBAKI, SKF i OPTIBELT. Każdy z tych znanych producentów zaprezentował ofertę produktów i usług specjalnie przygotowaną dla zakładów spożywczych. Prezentacje były przeplatane praktycznymi warsztatami, które z zaciekawieniem śledzili nasi goście.

Każdy z w/w producentów zaprezentował swoją wyjątkową ofertę produktów i usług stworzoną specjalnie dla zakładów spożywczych.

Całe seminarium było starannie zaplanowane, łącząc prezentacje handlowe z praktycznymi warsztatami. Z zaciekawieniem śledziliśmy reakcje naszych gości na te interaktywne sesje. Było to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale także do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Jako organizatorzy przedstawiliśmy rozwiązania z zakresu układów centralnego smarowania, które podnoszą efektywność i wydajność maszyn. NORD przedstawił rozwiązania energooszczędnych napędów maszyn. OPTIBELT zaprezentował dedykowane rozwiązania przeniesienia napędu dla linii produkcyjnych. TSUBAKI skupił się na omówieniu zagadnień
z zakresu przekładni łańcuchowych, w ramach interesujących warsztatów praktycznych. Natomiast SKF zademonstrował narzędzia do obsługi łożysk oraz branżowe rozwiązania techniki łożyskowej.

Miła atmosfera tego spotkania była widoczna na każdym kroku. Miejsce, w którym odbyło się seminarium, stanowiło doskonałe tło dla takiego wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że warto rozwijać współpracę z Grupą MARAT – organizatorem tego niezwykłego seminarium.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i partnerom za ich udział i wsparcie. To dzięki nim to wydarzenie było tak wyjątkowe i inspirujące. Zachęcamy do śledzenia naszych kolejnych newsletterów, gdzie będziemy informować o nowych, ciekawych inicjatywach dla branży spożywczej i nie tylko.